20 רעיונות עשה זאת בעצמך לגינת דקור עם חלוקי נחל ואבנים

גינת פטיו
גינות פטיו
ספטמבר 10, 2017
אלמנטים מאבן
אלמנטים דקורטיביים מאבן לעיצוב חוץ
אוקטובר 10, 2017
חלוקי נחל

חלוקי האבן הם הפתרון הטוב ביותר להתאמה אישית של כל שטח חוץ. מקוריים, אסתטיים ונוחים לטיפול, חלוקי אבן דקורטיביים מאפשרים הצצה לנכס דקו אמתי. כאבנים דקורטיביות טבעיות, הם מאפשרים לך ליצור עבודות יוצאות דופן לקישוט כל פינה בגינה שלך.

כדי ללמוד על אופן השילוב שלהם בעיצוב הנוכחי שלך, אנו מזמינים אותך לגלוש בגלריית התמונות. עיצוב שולחן פשוט או חצץ לתוספת יופי לשביל הגן, חלוקי נחל מתאימים עצמם במהירות למצבי הרוח המשתנים שלנו בכך שהם יוצקים את כל חלומותינו לדקור. ההוכחה בתמונות.

צבעים, התאמות, גדולים או קטנים, חלוקי נחל משלבים בקלות אבנים טבעיות דקורטיביות כעיצובים המוסיפים נוי לשטח החיצוני.

אם ברצונך ליצור גן חלוקי נחל כמרכז העיצובי של השטח הפתוח, אנו ממליצים לך להתחיל על ידי הגדרת צרכיך לעומת התפיסות האסתטיות שלך. כדי ליצור דקו שהוא במאה אחוז אותנטי, עדיף לבחור תערובת של אבנים וחלוקי נחל.
 
עצב מחדש כדור אבן פשוט שמוצב במתקן כהה גוון עם חלוקי נחל בגדלים ובצבעים שונים! אם תציב אותו בנפרד או בשילוב פסל מאבן לבנה, תיכשל בניסיונך לעצב כדור מקורי זה בסגנון דקור מודרני.

לחלוקי הנחל יתרון ההשתלבות עם כל סגנונות עיצוב גנים: מודרני, מינימליסטי, קלאסי, צרפתי, ים תיכוני ועוד. הדוגמה שלמעלה היא הוכחה: אבן דקורטיבית גדולה מונחת על מצע נסורת מוכנה לתוספת של כמה חלוקי נחל צבעוניים שמצננים את האווירה הכפרית.

רוצה לחדד את מראה הגן אלפיני שלך? אין כמו אבן טבעית נחמדה, מסומנת בשורה של חלוקי נחל אפורים. כדי להציג את היופי הפראי של אבנים גדולות, אתה יכול לשתול מסביב דשא נוי ועלווה רחבה ופרחים אקזוטיים שמתפתחים במהירות.
 
אווירה של זן ותחושה של קלילות הם המונחים שבהם נשתמש כדי לתאר את הנווה הקטן והמשגשג הזה, מחוזק על ידי סלעי גינה ואבנים דקורטיביות שנראים כמוצגים מהחפירות הארכיאולוגיות האחרונות.

רעיון מקורי ומשמח: מכולה לפרחים בצורת לבבות רומנטיים. פרחים אמנותיים אלה יהיו המתנה האידיאלית ליום ההולדת של האחת שאתה אוהב. להצבה על שולחן האוכל או בקצה הגן.

לחלוקי הגן יתרון מולטי-פונקציונלי בהיותם חומרי גלם דקורטיביים שיכולים לשמש לכיסוי רצפה, קירות ואפילו רהיטי גן. במקום לקנות ריהוט לגן מודרני, ביכולתך להכין במו ידיך את רהיטי החוץ שלך! לצורך כך עליך להביא כיסוי שולחן מזכוכית וכמות נאה של אבנים וחלוקי נחל.

אתה רוצה להתמקד בפרח ייחודי שיהיה כוכב הגן? האם חשבת על פרח מלאכותי מחלוקי נחל לגינה? זה באמת כל כך קל לביצוע: עליך לבחור את חלוקי הנחל הצבעוניים לפרחי וצינורות מתכת לגבעולים. לאחר בחירת אלמנטים אלה, בחר את המקום המושלם להציג את מלאכתך.

כפי שאתה יודע, חלוקי נחל ממציאים עצמם מחדש על פי הרצונות שלנו. לפעמים הם עוטים צבעים מרהיבים, לפעמים הם מוסיפים נופך לגוונים המקסימים ביותר בהתאם לתפקיד המיוחס להם ולמיקומם בעיצוב החוץ שלנו. 

כאן חלוקי הגן רוכשים להם תפקיד חדש: קקטוס שממוקם בסיר בצבע לבן. וכדי להשלים מהפך משעשע זה, משתמשים ב.. עיצוב מבריק וברור! הפעם, הבלעדיות היא לחלוקי נחל קטנים יותר למילוי החללים הריקים סביב הקקטוס המלאכותי.

ולגבי הקקטוס בגן שלך, העלים אכן יכולים לדמות לקקטוס אמתי. צבע מחדש את בצבע בהיר וטוב ונקב על פני השטח נקודות לבנות קטנות כמו בדוגמה.

אם אינך חובב צמחים בשרניים, תוכל להשתמש בחלוקי נחל ליצירת פרחים מקוריים רבים אחרים. הכדור בצד שלך.

עכשיו אנחנו צריכים להתמקד בשימוש בחלוקי הגן ליצירת סמטה אמנותית או דרך רומנטית קטנה. כמה דברים על כך.

אם יש לך גינת נוי קונבנציונלית, אנו ממליצים להשתמש במגע קל של מכבש קטן, כלומר, רק כדי לעצב כמה אלמנטים בסיסיים של עיצוב החוץ.

אם, לעומת זאת, אתה רוצה ליצור עיצוב שהוא במאה אחוזים יפני, עליך ליצור סמטה שאינה מעוצבת בעיצוב יפני עשיר ושכוללת חלוקי נחל עשירי צבעי עבור הגן.

לבסוף, גן חלוקי נחל מציע לך את היכולת ליצור מבנים במגוון צורות. תוכל להצטרף אליהם עם מעגלים קטנים, ריבועים גדולים או יהלומים במטרה להעניק לשביל העתידי שלך את הצורה הרצויה.

התקשרו עכשיו :)
פתח צ'אט ווטסאפ
צריכים עזרה?
שלום :)
כיצד נוכל לעזור?