עיצוב באבן במודיעין
סלעים לאקווריום במודיעין
אוגוסט 14, 2017
ריהוט לגינה
ריהוט לגינה במודיעין
אוגוסט 14, 2017
עיצוב גינות במודיעין
אם אתם מחפשים עיצוב גינות במודיעין, הגעתם למקום הנכון. “גן האבן” הינו מרכז תצוגה לכל מה שאתם צריכים בשביל הגינה שלכם, הן ריהוט, הן אבנים שונות וכל השאר. במקום תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי על כל מה שכרוך בעיצוב של גינה, החל בשלב התכנון והתשתיות וכלה בשלב בחירת האלמנטים והצבתם. צוות מקצועי ומיומן שצבר המון יידע במהלך השנים הוא זה שייעץ לכם ויכוון אתכם בעיצוב הגינה שלכם. תוכלו לעצב את הגינה בעצמכם עם הייעוץ שלנו והמוצרים שלנו ותוכלו גם לתכנן ולעצב בעזרתנו את הגינה שלכם. הכול במקום אחד – תכנון וייעוץ יחד עם האלמנטים השונים.

לעצב את גינת חלומותיכם… 

גינה פרטית היא חלומם של לא מעט אנשים, אך מה לעשות ולא כל אחד גר בבית פרטי. מי שכן התברך, והוא יכול לעצב את הגינה שלו כמו שהוא תמיד חלם. גינה היא פינה ירוקה בתוך הנוף האורבני הרועש, מנוחה לגוף ולנפש, ומקום לארח בו חברים ובני משפחה. אתם מן הסתם רוצים שהגינה שלכם תיראה כמו שתמיד חלמתם, ואם זה אכן כך, ב”גן האבן” תוכלו לקבל את הייעוץ והאלמנטים הדרושים בשביל העיצוב המושלם של הגינה שלכם. עיצוב גינות במודיעין זה “גן האבן”, ואנו מבצעים משלוחים של הפריטים אותם אנו מוכרים לכל מקום בארץ על ידי מוביל אמין ומהיר.
 

למה דווקא ב”גן האבן”?

כי ב”גן האבן” יש את הכול ולא צריך לחפש כל דבר במקום אחר. “גן האבן” הוקם ומנוהל על ידי שירי ומישל זיתון גרינברג, בעלי ניסיון רב בתחום עיצוב גינות, ועוסקים בכל מזה שנים רבות. ב”גן האבן” תוכלו לעצב את הגינה שלכם בהתאם ליכולת הכלכלית שלכם, ותוכלו להגיע לתוצאות מדהימות גם עם תקציב סביר. האלמנטים אותם אנו מוכרים המעטרים את הגינות שומרים על חיסכון במים והם חלק מהמגמה האקולוגית, כך שאתם יודעים שאתם חוסכים לטווח הרחוק כמו גם תורמים את תרומתכם הצנועה לאיכות הסביבה.
אז אם אתם רוצים עיצוב מדהים לגינה שלכם וייעוץ מהמומחים הגדולים ביותר בתחום, צרו קשר או הגיעו למתחם התצוגה של “גן האבן”.
התקשרו עכשיו :)
פתח צ'אט ווטסאפ
צריכים עזרה?
שלום :)
כיצד נוכל לעזור?