“מזרקות ומפלי מים” בפנג שוואי בגן
אוגוסט 14, 2017
מדרכי_בזלת_האמר
המדריך לבחירת אבנים לגינה
אוגוסט 14, 2017
מדרך_ירושלמית_ורודה

המראה החיצוני של הבית שלכם הוא לא פחות חשוב מהמראה הפנימי. השגה של מראה מעוצב ומסוגנן יכול להיות קשה לפעמים, במיוחד עבור החזית והחניה של הבית שלכם.
זה בדיוק המקום שבו “אבני מדרך וריצוף” – הם השילוב המושלם של פונקציונליות וסיגנון עיצובי .

תנו לדמיון שלכם להתפרע עם “אבני מדרך וריצוף” למראה עיצובי מושלם .

ישנן אפשרויות עיצוב שונות ומגוונות כשמדובר ב”אבני מדרך וריצוף”. אתם יכולים למצוא מדרכים וריצוף  מאבני בזלת כדוגמת “קוביות בזלת”,מדרך בזלת פליים”,”מדרך בזלת מחוררת”, גיר כדוגמת “אבן לקט מנוסרת”,”אבן ירושלמית לבנה”,גרניט כדוגמת “קוביות גרניט שמש “, סנדסטון כדוגמת “סנדסטון לבנה”,”סנדסטון בורדו”,”ריצוף סאן 25\12″,  צפחה כדוגמת “צפחה בגווני חול מכובס”,”צפחה פראית בגווני עץ”,”צפחה במגוון צבעים”, וגם אבן עתיקה כדוגמת “ריצוף באבן פירוק מנוסרת”
. ישנו מגוון עצום סגנונות וחתכים שונים לבחירה. והם גם מגיעים במגוון רחב של צבעים, כגון ירוק, אדום, ורוד, שחור, חום, חום ואפור. בנוסף, בשל הצורות השונות שלהם אתם יכולים ליצור דפוסים יפים ושונים כדי לתבל את הבית שלכם ולהוסיף לו אופי.

רעיונות לעיצוב

ריצופי האבן הטבעית שימשו במשך אלפי דורות חיפוי של רחבות ,שבילים,וכבישים בכל רחבי העולם . הם מהווים חומר אותנטי שיכול להיות עשוי כמעט מכל סוג של אבן, האבן מגיעה במגוון בצבעים וטקסטורות, ובקלות לעמוד במבחן הזמן. ערים הסטוריות רבות עדיין משומרות את הדרכים והשבילים המרוצפים באבנים המקוריות . למרות שישנו מגוון עצום של “אבני מדרך וריצוף” חדשים עבור כמעט כל יישום, כדאי גם לשקול סגנונות עתיקים, בהתאם לסגנון הבית שלכם, וזה בקלות יכול להוסיף  עומק נוסף ואופי. “אבני מדרך וריצוף” מאבן טבעית הוא  חומר קסום כי שישפיע על העיצוב לאורך זמן.

חניה לרכבים

“אבני מדרך וריצוף” מאבן טבעית  הוא חומר אידיאלי עבור חניות , שניהם פונקציונלים , אטרקטיביים ,ועמידים להפליא. “אבני מדרך וריצוף” בחניית הרכבים כפי שהם  ,בהחלט יכולים להתמודד עם המשקל של מכוניות בקלות מבלי להסדר ולהשבר. בעת תכנון שביל ,רחבה וחניה חשוב לבחור חומר שיחזיק מעמד לאורך זמן, ו”אבני מדרך וריצוף” מאבן טבעית בהחלט יעלה על הציפיות שלכם בהקשר זה , גם ברמה הויזואלית וגם ברמת ההתקנה הקלה יחסית , למרות שהם עדיין מחייבים עבודה של אנשי מקצוע.
באם תבחרו ב”אבני מדרך וריצוף” שמקנים תחושה של מראה עתיק ואותנטיות או ב”אבני מדרך וריצוף” בסיגנון מודרני , אתם בהחלט תהיו מרוצים מבחירתכם.

שבילים

בין אם זה שביל דקורטיבי שעובר  דרך גינתכם, או שביל תפקודי כדי להגיע מצד אחד של הגינה לצד השני, או כל סוג אחר של שביל, “אבני המדרך וריצוף” יכולים להוסיף מימד נוסף לחלק החיצוני של הבית שלכם. אפשר להתאים ולהוסיף צבעים שונים ודוגמאות, או להוסיף מרקם מיוחד של “אבני המדרך וריצוף” במגוון צורות וגדלים שונים כדוגמת “מדרכי צפחה שחורה”,”בלוסטון פראי מכובס”,”מדרך בזלת האמר”,ועוד.
ישנם אפשרויות רבות שיתאימו לכל הסגנונות, והם אפילו יכולים להיות מעוצבים בדפוסי פסיפס עבור אפקט עיצובי נוסף. הוספו “אבני מדרך וריצוף” לשבילים שלכם לקבלת מראה מעוצב ופונקצונלי.

דפוסים מעוצבים

לכל יישום שהחלטתם לרצף את חוץ הבית, את “אבני המדרך וריצוף” ניתן לארגן במגוון רחב של דפוסים כגון  מעויינים ,עיגולים  או שתי וערב . אתם בהחלט יכולים גם להשתמש בתיחום של “אדני רכבת ואבן” מלבניות או מרובעות כדוגמת “אדן סנדסטון בראון”,”אדן גרניט”,”טרסה מאבני פירוק”, בכדי ליצור גימור ייחודי. זה נראה נהדר עבור רחבות שבילים וחניות לרכבים .כדאי להתיעץ לשקול איזה סוג של דפוס יהיה מתאים בצורה הטובה ביותר את שטח הריצוף שלכם.

תיחום בגינה

אתם יכולים להשתמש ב”אבני מדרך וריצוף” בכדי ליצור שוליים נמוכים, המשמשים כתוחם וחוצץ עבור ערוגות שיחים, עצים,דשא, פרחים, ואדמה. ובנוסף גם לקבל מראה עיצובי ומאורגן ויראה על סדר ונקיון מחוץ לבית.

משטח בגינה

אם אתם לא להוטים על שימוש בכמות גדולה של “אבני המדרך וריצוף” בגינה שלכם, אבל עדיין אוהבים את הרעיון של המראה המרוצף, תשקולו להשתמש בהם כדי ליצור מוקד. לדוגמא, אם יש לכם פינת מנגל או מקום עם מזרקה או כד גדול עם עץ מרשים ששתול בו, אתם יכולים לרצף בכמה “אבני מדרך וריצוף” בשביל להדגיש את המקוםו לתת לו אופי וסגנון ייחודי .

שילוב צבעים

לא לשכוח  ש”אבני  מדרך וריצוף” מגיעים במגוון רחב של צבעים וטקסטורות – תנו לצד היצירתי שלכם להתפרע מעט, ושלבו מספר צבעים  בכדי ליצור אפקט צבעוני שיוסיף עניין ואופי לגינתכם.

התקשרו עכשיו :)
פתח צ'אט ווטסאפ
צריכים עזרה?
שלום :)
כיצד נוכל לעזור?