מזרקת ספרת אבן בשוקת עתיקה
מזרקות לגינה
נובמבר 9, 2019
סלעים טבעים - סלעים לגינה
סלעים לגינה
פברואר 10, 2020
קיט ריצוף מעגלי בגווני אפור

כאשר מדובר בריצוף, בין אם ריצוף חוץ ובין אם ריצוף גינה, הפרקטיות מדברת בעד עצמה. תחשבו על זה לרגע-אנו פוגשים במוצר זה מדי יום וזאת מבלי להקדיש כל מחשבה על כך שבלעדיו היינו הולכים על האדמה, מתחפרים בחול עם המכונית, ובגדול, נתונים לחסדו של הטבע.

כל הסיבות לריצוף חוץ וריצוף גינה

מעבר לכך שריצוף חוץ וריצוף גינה משפרים את איכות החיים, הם אינם מיועדים רק לנוחות ההליכה על האדמה, אלא הם גם פריט דקורטיבי לכל דבר. דמיינו אתכם מתהלכים על אבנים טבעיות יפהפיות ואותנטיות, אבנים נעימות ואיכותיות שיהוו בעבורכם את הפתרון הכי אידיאלי שיש- מושלם לא?

“גן האבן” – ללכת על הטוב ביותר!

באם אתם מעוניינים בריצוף ומחפשים מקום הוגן, איכותי ומסוגנן באותה הנשימה, ”גן האבן” הוא המקום האידיאלי בעבורכם! ריכזנו במאמר זה מספר סוגי ריצוף מדהימים לגינה ולחוץ שבאמת קשה להתעלם מייחודם. אז, שנתחיל? 😉

ריצוף סנדסטון מעגלי שחור

אבן ליימסטון בגווני שחור אפור לריצוף מעגלי. האבן מגיעה כקיט מוכן לריצוף בקוטר של 2.85 מ’. הריצוף אידיאלי לפינות ישיבה ומשתלב היטב בכל חלל בו רק יוצב.

ריצוף_ליימסטון__מעגלי_בגווני_שחור

בזלת מחוררת טרומל משתנה

אבן בזלת במידות 5*25*25 ס”מ,  בעיבוד טרומל (קצוות מעוגלים) המעניק לה מראה אותנטי, מיושן ומרוכך. האבן מתאימה לריצוף משטחים, מדרכים ולחניית רכבים.

בזלת_מחוררת_טרומל_משתנהצפחה פראית בגווני חול

אבן צפחה פראית במגוון גדלים וצורות. לאבן גוונים של חול ואדמה, והיא בעלת מראה מחוספס ועדין שמעניק תחושה פסטורלית ושליווה. האבן מתאימה לריצוף שבילים, משטחים וחנייה לרכבים.

צפחה_פראית_בגווני_חולפורפידו ליימסטון שחורה

ריצוף פורפידו (קוביות אבן) מאבן ליימסטון שחורה, האבן מסופקת במידות 5*10*20 ס”מ. קוביות האבן הכהות מעניקות מראה סולידי שמשתלב היטב עם כל פריט שרק יוצב עליו. האבן מתאימה לריצוף שבילים , משטחים וחנייה לרכבים .

פורפידו_ליימסטון_שחורהצפחה צהובה פראית

אבן צפחה פראית בגווני צהוב. הגוון העתיק של האבן יעניק למשטח תחושת חמימות ואותנטיות. מגיעה במגוון גדלים ובעלת מראה מחוספס ועדין. האבן מתאימה לריצוף שבילים, משטחים וחנייה לרכבים.

ריצוף_צפחה_צהובהפורפידו גרניט אדומה

ריצוף פורפידו (קוביות אבן) מאבן גרניט בגוון אדמדם מנוקד משגע. משתלבת היטב בכל גינה או אזור בו רק תוצב. האבן מסופקת במידות 5*10*10 ס”מ, האבן מתאימה לריצוף שבילים, משטחים וחנייה לרכבים.

פורפידו_גרניט_אדומהאם אתם מחפשים ריצוף גינה במודיעין כמו בכל מקום אחר בארץ, “גן האבן” הוא בדיוק המקום בשבילכם. מרכז תצוגה לעיצוב גינות, עם מגוון רחב של מוצרי אבן טבעית לגינה, בו תוכלו להנות משלל הצבעים והסוגים הקיימים בו. הצוות שלנו “גן האבן” הינו מקצועי מאוד ובעל ניסיון של שנים רבות. אנחנו נשמח לתת לכם את כל פתרונות הגינה הדרושים לכם. בין שאר הפתרונות תוכלו לראות סוגים שונים של אבני מדרך וריצופים בצבעים וגדלים שונים שיתאימו גם לגינה שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר או להגיע לבקר אותנו במקום. כי איתנו, זה ללכת על בטוח!

התקשרו עכשיו :)
פתח צ'אט ווטסאפ
צריכים עזרה?
שלום :)
כיצד נוכל לעזור?