עיצוב גינות במודיעין
עיצוב גינות במודיעין
אוגוסט 14, 2017
ריצוף לגינה במודיעין
ריצוף לגינה במודיעין
אוגוסט 14, 2017
ריהוט לגינה
רק מי שיש לו בית פרטי עם גינה יבין את ההבדל. גינה פרטית היא המקום לברוח אליה כשרוצים קצת שקט, מקום בו אפשר לשבת עם חברים וליהנות, מקום בו אפשר להרגיש את הטבע גם כשמדובר על עיר. גינה יכולה להיות הפינה השקטה והנעימה בבית ויכולה להשרות על כל מי שנמצא בה רוגע ונוחות, אך גינה צריך גם לטפח. צריך לרהט אותה בצורה כזו שתהיה כייפית ופונקציונאלית, מזמינה ונוחה. אם אתם מחפשים ריהוט גינה במודיעין ובסביבותיה, “גן האבן” הוא המקום אותו אתם מחפשים – מרכז הדגמה ושיווק של רהיטי גינה כמו גם מוצרי גינה אחרים.

אז איזה ריהוט תוכלו למצוא ב”גן האבן”?

ב”גן האבן” תוכלו למצוא את כל רהיטי הגן אותם אתם צריכים בשביל לעצב את גינת חלומותיכם. אצלנו ב”גן האבן” תוכלו למצוא ספסלי עץ טיק יפייפיים, שולחנות גזע עץ, שולחנות קפה מגזע עץ, ספסלי במבוק, שוקתות עץ עתיקות, פנסי עץ,  ספסלי עץ סירות דייגים, ספסלי עץ ממוחזרים, כדים וקערות, אבנים לתיחום ולמסלעות, סלעים לאקווריום, אבן גרוסה וטוף, אבני מדרך, אדני רכבת ומה לא… כל המוצרים אותם אנו מוכרים הם באיכות הגבוהה ביותר ונשלחים ללקוח במהירות רבה על ידי מוביל אמין שעובד איתנו כבר זמן רב.

למה דווקא ב”גן האבן”?

אם אתם מחפשים ריהוט לגינה במודיעין ובסביבותיה ואתם מחפשים את הטוב ביותר, אם אתם רוצים לרהט את הגינה שלכם כמו שתמיד ראיתם בדמיונכם, “גן האבן” הוא בדיוק המקום בשבילכם. “גן האבן” הוא לא עוד חנות אלא מרכז מדהים המשתרע על פני 6000 מ”ר המציג את כל פתרונות הגינה שאתם צריכים. הסיור במרכז הינו חוויה בפני עצמה ואתם מקבלים הסבר מפורט על כל פריט ופריט שאתם מתעניינים בו, כך שאתם יודעים שאתם קונים מהמקצוענים ביותר, ומקבלים את כל המידע הדרוש לכם לפני שאתם מקבלים החלטות.
צוות “גן האבן” ישמח לארח אתכם ולתת לכם שירות שלא הכרתם, אדיבות והרבה רצון טוב לעזור לכם, כמו גם ייעוץ מקצועי, ומחירים משתלמים במיוחד.
התקשרו עכשיו :)
פתח צ'אט ווטסאפ
צריכים עזרה?
שלום :)
כיצד נוכל לעזור?