משתלה במודיעין
משתלה במודיעין
אוגוסט 14, 2017
עיצוב גינות במודיעין
עיצוב גינות במודיעין
אוגוסט 14, 2017
עיצוב באבן במודיעין

עיצוב באבן במודיעין

אם אתם מחפשים עיצוב באבן במודיעין ובסביבותיה, יש לנו מה להציע לכם. אצלנו ב”גן האבן” תמצאו גן הדגמה יותר דופן, כזה לא נראה בישראל כמותו, עם כל האביזרים והפריטים שצריך כשמעצבים את גינת הבית. את גן ההדגמה מנהלים שירי ומישל זיתון גרינברג, שגם הקימו את המקום, ולשנים רבות של ניסיון בעיצוב גינות בבחירת הפריטים להם אין תחליף. אבנים היו מאז ומתמיד פריט עיצובי טבעי ורענן לגינות בתים, ואצלנו תוכלו למצוא איכות ושירות שלא הכרתם, עם צוות מקצועי שיסייע לכם ויענה לכם על כל שאלה, בדרך לעיצוב הגינה החלומית שלכם.
 

מה יש אצלנו?

אצלנו ב”גן האבן”, תמצאו את כל מה שאתם צריכים ומחפשים בשביל הגינה האידיאלית, ואת כל סוגי האבנים שקיימות בשוק. עיצוב באבן במודיעין וסביבותיה רק ב”גן האבן” – המקום הגדול ביותר והמרשים ביותר עם התצוגה המרהיבה ביותר. בין מוצרי האבן שלנו תוכלו למצוא מסלעות וסלעים, טוף, חלוקי נחל, אבני מדרך וריצוף, אדני אבן, אבן גרוסה לחיפוי, סלעים לאקווריום ומה לא. והכל באיכות הגבוהה ביותר ועם המבחר העשיר ביותר, כך שתוכלו לבחור בעצמכם את מה שהכי מתאים לגינה שלכם, מה שיהפוך אותה למקום מרשים ומזמין…
 

למה דווקא אצלנו ב”גן האבן”?

כי אצלנו תוכלו להזמין לכל חלקי הארץ, והמוצרים אותם תזמינו יגיעו אליכם תוך זמן קצר על ידי מוביל ישר והגון שעובד אתנו כבר שנים. אצלנו תוכלו למצוא את הפריטים שמתאימים לכם בהתאם לתקציב שלכם, ואתם לא צריכים “לפשוט את הרגל” בשביל להגשים חלום. הכול במקום אחד ובאיכות גבוהה.
אם אתם רוצים להקים את הגינה שלכם באופן עצמאי, יש לנו פתרונות יצירתיים בשבילכם לכל דרישה, ויש לנו את הידע והניסיון להדריך אתכם איך לעשות את זה בצורה הנכונה ביותר. גן התצוגה משתרע על פני 6000 מ”ר שמתוכם 800 מ”ר הוקדשו בשביל להראות לכם איך המוצרים הללו ייראו אצלכם במציאות, וההשקעה הגדולה שלנו בגן מרשים כמו גם היחס אותו אנו נותנים לכל לקוח ולקוח הם אלו שמביאים אלינו את הלקוחות שלנו פעם אחר פעם.
התקשרו עכשיו :)
פתח צ'אט ווטסאפ
צריכים עזרה?
שלום :)
כיצד נוכל לעזור?