בריכות נוי לגינה
אוגוסט 14, 2017
אבן לקט מנוסרת
אבני מדרך במודיעין
אוגוסט 14, 2017

אם אתם מעוניינים להוסיף לגינה שלכם מפל מים המשתלב בעיצובה, בקרו במרכז  “גן האבן” במודיעין. במקום תצוגה מרהיבה ומגוונת של עבודות אבן מעוצבות שכוללת מבחר מפלי מים לגינה, המוסיפים נוי ואווירה לכל סביבה. במרכז תוכלו להתרשם ממוצרי האבן הטבעית ולקבל ייעוץ ופתרונות עיצוב לשדרוג הגינה.

מפל מים לגינה הוא תוספת מקסימה לחצר ולגינה

המפל משתלב באופן נפלא בארכיטקטורת הגן ומעניק תחושת טבע והרמוניה לסביבה. היתרון בשימוש באבן כחומר גלם  למפלים הוא שעיצוב אלמנט האבן נשמר כחלק מטבע הגינה. האבן היא חומר טבעי המשתלב היטב בתכנון גינה ירוקה, היא חזקה ומסיבית ועמידה בתנאי מזג האוויר בכל עונות השנה, בשונה ממפלי מים לגינה מחומרים סינטטיים המתבלים ודוהים במשך הזמן. מפל האבן  משתלב בטבעיות עם האלמנטים  האחרים של הגינה, עם מדשאה ועצים, 

בריכת גינה, פרחי מים ואפילו דגי בריכה. במרכז “גן האבן”  מפלי מים לגינה המיוצרים מאבן טבעית ואיכותית.

 
את תחושת הרגיעה שמעניקים מפלי המים שלנו יוצר השילוב של האבן הטבעית וזרימת המים. בתורת הפנג שוואי למים מקום חשוב ביצירת אנרגיות חיוביות, ואכן פכפוך המים משרה רוגע והשפעה נעימה על הגינה. מפל המים מרענן את האוויר ויוצר פינת חמד. השילוב של האבן והמים יוצר תחושת טבע נעימה. אפשר ליצור נוף גינה מקסים באמצעות שילוב צמחייה הגדלה בטבעיות, לתכנן ‘בריכות רחצה’ לציפורים, למקם את המפל בשטח הגן בו צליל המים נשמע במיטבו ועוד מגוון רעיונות נפלאים לשילוב מפל המים בגינה, עליהם תוכלו לקבל מידע במרכז התצוגה הגדול של “גן האבןבמודיעין. 

התקנת מפל מים לגינה 

התקנת מפל מים לגינה אינה מסובכת, אך צריך לדעת לבצעה. עקרונית, יש למקם את המפל בגינה ולהתאים את מערכות המפל למים, שזורמים מהאבנים העליונות ונקווים בתחתית המפל משם הם מוזרמים מחדש במערכת סגורה. זהו תהליך חסכוני שמתאפשר באמצעות התקנת משאבה. מפלי גינה מופעלים באמצעות מערכות במגוון דגמים, החל ממערכת פשוטה ועד למורכבת יותר, בהתאם לדגם המפל שבחרתם. במרכז “גן האבן” תוכלו לקבל הסברים על אופן פעולת המערכת ועל דרכים להתקנה חסכונית של מפל המים לגינה.
 
מפלי מים לגינה אפשר למקם כמעט בכל שטח הגן, ולחברם למוצרי אבן טבעיים נוספים של “גן האבן” כגון מזרקה או בריכת גינה ליצירת סביבת מים ואבן מקסימה. במרכז “גן האבן” רחב הידיים דגמי מוצרי אבן ומוצרים טבעיים רבים לבית ולגינה , החל מחלוקי נחל ואבני צפחה ועד כדי חרס ומזרקות מים העשויים להשתלב להפליא עם מפל המים שבחרתם. 
 

למה דווקא ב”גן האבן”

מרכז התצוגה של “גן האבן” כולל שטח רחב ידיים ובו מאות מוצרים לעיצוב הגינה והבית, וגן גדול ויפה בו מוצגים המוצרים בסביבתם המעוצבת. שנים של ניסיון בעיצוב גינות וחלום על סביבה איכותית ואקולוגית הביאו להקמת “גן האבן” המספק מוצרים איכותיים לגינות בתים, למועצות מקומיות, לגננים ולאדריכלים. במרכז ניתנים ייעוץ למעוניינים בבחירת דגם מפל מים לגינה, הדרכה בבחירת מיקום המפל, והפניית בעל מקצוע על פי בקשתכם להתקנת מפל המים לגינה שלכם. 
 

התקשרו עכשיו :)
פתח צ'אט ווטסאפ
צריכים עזרה?
שלום :)
כיצד נוכל לעזור?
Powered by