מדרכי סנדסטון מכובסת
סוגים של אבני מדרך, ריצוף וחיפוי
אוקטובר 10, 2019
קיט ריצוף מעגלי בגווני אפור
ריצוף חוץ וריצוף גינה
דצמבר 10, 2019
מזרקת ספרת אבן בשוקת עתיקה

הייתם מגדירים את עצמיכם כאנשים של טבע ופסטורליות, אשר שמודעים וערים לטבע המתרחש סביבם ומרגישים מחוברים אליו בהרמוניה מופתית? כדאי שתמשיכו לקרוא, כי אנחנו הולכים לשפר לכם את חוויית החיבור בכמה וכמה רמות.

מי שיש לו בית פרטי עם גינה בהחלט זכה כי זהו אכן חלומם של לא מעט אנשים. הפינה השקטה הזאת שלא משנה כמה סואן ורועש יהיה בחוץ- היא הנחת והנחמה בסוף יום או אפילו בתחילתו. הרשו לנו לעזור לכם להפוך את חוויית הרגיעה הזו מטובה למושלמת.

מזרקות  לגינהדקורטיביות – גם מדיטציה וגם דקורציה

בתורת הפנג שוואי למים מקום חשוב ביצירת אנרגיות חיוביות ומעבר לצליל פכפוכי המים שידוע ברוגע שהוא משרה וביכולות המדיטטיביות שלו להרגעת הנפש, למזרקות המים יש תפקיד נוסף-דקורציה. אצלנו ב”גן האבן” תוכלו למצוא מבחר אקלקטי של מזרקות דקורטיביות שלא רק שיטיבו עם הנפש שלכם אלא יוסיפו נופך דקורטיבי ומיוחד לגינתכם.

ישנן צורות שונות וגדלים שונים של מזרקות שיכולות להתאים לגינתכם. היות והמבחר הוא אינסופי, הרשו לנו להציג לכם קומץ נבחר מהן:

מזרקת טראצו אולימפוס- טראצו או בשמותיו הנפוצים יותר “בלטה”, “אריח רצפה” או “מרצפה” הם שמות לאריחי ריצוף משויפים העשויים מבטון לבן וחצץ (אגרגט בשמו המקורי) ולעיתים גם פיגמנטים שונים. מקור השם מגיע מהעיירה Terrazzo שבאיטליה, שם כנראה החלו לראשונה לערבב חצץ במלט לרצפה בדוגמאות שונות ולאחר מכן ללטשם עד למראה מבריק ומגוון. לטראצו יתרון משמעותי והוא מחירו הנמוך בהשוואה לאריחי שיש, אבן ואריחי ריצוף טבעי אחר וגם מאריחי קרמיקה שהייצור שלה כרוך בשריפה. יתרון נוסף ולא פחות חשוב הוא עמידותו הגבוהה לשבר כתוצאה מעומס פיזי.

מזרקת טראצו אולימפוס

ספירת ריינבו בגביע- בגאומטריה ובטופולוגיה, ספֵירה היא קבוצת הנקודות שמרחקן מנקודה מסוימת (“המרכז”) הוא קבוע, ספירה היא השפה של כדור. השילוב של הכדור שמתדהר באינסופיות שלו ועיטור הקשת יוצר מחזה מרהיב ומלא בנחת. מגיע במגוון צבעים ומשתלב בצורה מדויקת בכל חלל בו רק יוצב.

ספרה ריינבו בגביע

כדור מסתובב על סלע קוורץ לבן- הקוורץ מצוי הן בסלעי יסוד כדוגמת הגרניט, סלעי משקע כדוגמת אבן הגיר וסלעים מותמרים (שעברו תהליך שינוי כימי או מינרלוגי בעקבות תנאים סביבתיים קיצוניים). בגלל העובדה שגבישי קוורץ נוצרים בטבע מחוברים אחד לשני, רוב הקוורץ בשימוש תעשייתי הוא מלאכותי. גבישי קוורץ גדולים, מושלמים ונפרדים האחד מהשני נוצרים באוטקלאב (מכשיר המעקר נוזלים, מוצקים ופסולת ביולוגית ע”י קיטור) בתהליך הידרותרמי בדומה ליצירת אזמרגד מלאכותי. על אף התהליך המלאכותי שהקוורץ עובר המראה המיוחד והאותנטי שלו משתלב בצורה הרמונית בכל חלל בו יוצב. יחד עם הכדור המסתובב נוצרת תוצאה מרשימה ביותר.

 כדור מסתובב על סלע קוורץ לבן

 

אז למה מזרקות דווקא ב”גן האבן”?

אנחנו ב-”גן האבן” מייבאים רק איכות ולא מוכרים מה שאיכותו לא נבדקה כמו שצריך. בנוסף, יש מגוון מרשים של פתרונות עיצוב לגינה, כמו גם דוגמאות של מזרקות בגימור הכי מקצועי שיש. כמו כן, המחירים ב”גן האבן” הינם נוחים ומשתלמים במיוחד כך שאתם יכולים גם למצוא את מה שמתאים לכיס שלכם, וליהנות מחוויית קנייה בעזרת צוות מקצועי שעומד לרשות הלקוחות בכל מהלך הביקור כמו גם לאחר מכן בטלפון. כל המוצרים מסופקים מידית לאזור המבוקש על ידי חברת הובלות אמינה ואיכותית. אז למה אתם מחכים? 😉

 

התקשרו עכשיו :)
פתח צ'אט ווטסאפ
צריכים עזרה?
שלום :)
כיצד נוכל לעזור?