הקמת גינות במודיעין
אוגוסט 14, 2017
מזרקות לגינה
מזרקות לגינה רק בגן האבן | מזרקות לגינה במודיעין
אוגוסט 14, 2017
טוף לגינה
מתחילים להקים את הגינה שלכם? החלטתם להשקיע בעיצוב של הגינה הקיימת אצלכם? אתם צריכים מוצרים ופריטים בשבילה? אם אתם מחפשים טוף לגינה במודיעין כמו בכל מקום אחר באזור, “גן האבן” הוא בדיוק בשבילכם. שנים של ניסיון יחד עם מאות מוצרים ומגוון פתרונות הם אלו שהפכו את המקום לכל כך מבוקש, מקום אליו מגיעים לקוחות פרטיים, גננים, אדריכלים, ומעצבי גינות. במקום תוכלו למצוא את כל מה שעושה בדעתכם שקשור לגינה, ותוכלו לקבל את הייעוץ אותו אתם צריכים כמו גם ליווי מלא להקמת הגינה שלכם. אז קדימה, למה אתם מחכים?

מה זה “גן האבן”

“גן האבן” הוא מרכז הדגמה מרהיב ביופיו, מרכז המשתרע על פני 6000 מ”ר שמתוכן 800 מ”ר הם פינה בה ניתן לראות את הפריטים מוצבים כאילו היו בגינה שלכם כך שאתם יכולים לקבל את התמונה המלאה. המרכז הוקם על ידי שירי ומישל זיתון, והוא מייבא אבן טבעית על של סוגי, גדליה וצורותיה כמו גם את כל שאר הפריטים והמוצרים שצריך כשמעצבים גינה. צוות “גן האבן” שומר על ערנות בכל מה שקשור למגמה האקולוגית ולחיסכון במים, ומביאים כל הזמן פתרונות בשביל להיות חלק מהמגמה הברוכה הזו. 15 שנים של ניסיון הם לא דבר של מה בכך…

כל המוצרים לגינה

אם אתם מחפשים טוף לגינה במודיעין,  ב”גן האבן” תמצאו טוף אדום או שחור באיכות גבוהה, ואם אתם מחפשים כל פריט אחר כגון סלעים שונים למטרות שונות, מגוון מזרקות לגינה, ספסלי עץ ושולחנות עץ, פנסי עץ ואלמנטים נוספים לקישוט גם כן תוכלו למצוא אותם שם. אך עיצוב גינה הוא משהו שדורש יידע ותשתיות לעיתים, ובדיוק בשביל זה יש את הייעוץ המקצועי של צוות “גן האבן” שישמח לסייע לכם ולענות לכם על כל שאלה. אם אתם רוצים לדעת יותר ולהבין את האופציות העומדות בפניכם, “גן האבן” הוא בדיוק המקום בשבילכם.
אז קדימה למה אתם מחכים? פנו עכשיו ל”גן האבן” או הגיעו למרכז התצוגה ותתרשמו בעצמכם מהמגוון העצום שקיים במרכז הזה.
התקשרו עכשיו :)
פתח צ'אט ווטסאפ
צריכים עזרה?
שלום :)
כיצד נוכל לעזור?