דשא סינטטי
דשא סינטטי במודיעין
אוגוסט 14, 2017
סלעי טוף
טוף לגינה במודיעין
אוגוסט 14, 2017
מחפשים הקמת גינות במודיעין? רוצים להתייעץ עם המומחים ביותר? לא יודעים מאיפה להתחיל? ברוכים הבאים אל “גן האבן”, מרכז התצוגה הגדול בישראל למוצרי אבן טבעית לגינה כמו גם לשאר הפריטים והמוצרים שצריך כשמעצבים גינה. המרכז הוקם על ידי שירי ומישל זיתון גרינברג והוא מנוהל על ידם ביד רמה זה שנים רבות, וניתן לקנות במרכז כל פריט שרק עולה על דעתכם בכל הקשור להקמת ועיצוב הגינה שלכם כמו גם לקבל ייעוץ מקצועי ממומחים שעוסקים בכך. שנים של ניסיון יחד עם מאות לקוחות מרוצים הם אלו שהופכים את המקום למצליח כל כך…

הקמת גינות – לבד או על ידי מומחה בתחום… 

הקמת גינות היא מקצוע בפני עצמו, מקצוע הדורש יידע רב בכל הקשור לתשתיות ותנאים שיש במקום, יכולת לחזות את מראה הגינה לאחר סיום ההרמה והעיצוב שלה, וכמובן יכולת ביצועית כמו גם יכולת להביא את אותו ציוד שצריך להיות בגינה. כשאתם באים להקים את הגינה שלכם אתם יכולים לקחת איש מקצוע, מעצב גינות, ואותו תוכלו למצוא ב”גן האבן”, ואתם יכולים גם לעשות את זה לבד, אך בכל מקרה תצטרכו ייעוץ מקצועי בשביל לעשות את זה נכון. בין כך ובין כך אתם חייבים את “גן האבן”, וחייבים את הייעוץ המקצועי שם כמו גם את מרכז התצוגה המרהיב והמרשים.

למה דווקא “גן האבן”?

כשמישל ושירי הקימו את “גן האבן”, החזון שלהם היה לסייע לכל אדם להקים את הגינה שלו, לעצב אותה כמו שהוא רואה אותה בדמיונו, לחסוך עד כמה שניתן במים ולהפוך את הגינות הללו לאקולוגיות עד כמה שניתן, והכל במחיר שכל אחד יכול לעמוד בו. ב”גן האבן” נותנים את השירות מהלב ומתוך מקום של הרבה רצון טוב לסייע, ויחד עם המגוון העצום של המוצרים בטווח רחב של מחירים, גם אתם תוכלו למצוא את מה שאתם אוהבים ואת מה שאתם רוצים שיהיה בגינה שלכם.
אז קדימה למה אתם מחכים? פנו עכשיו ל”גן האבן” או הגיעו למרכז התצוגה, ותתחילו להקים את הגינה שלכם.
התקשרו עכשיו :)
פתח צ'אט ווטסאפ
צריכים עזרה?
שלום :)
כיצד נוכל לעזור?