גינון במודיעין
גינון במודיעין
אוגוסט 14, 2017
דשא סינטטי
דשא סינטטי במודיעין
אוגוסט 14, 2017
גנן במודיעין

אם אתה גנן במודיעין או בסביבותיה, או אם אתה אדריכל או מעצב, אתה חייב להיכנס ל”גן האבן”. המקום הינו מרכז תצוגה מרהיב ביופיו של כל מוצרי האבן הטבעית, ובמקום תוכל למצוא מסלעות וסלעים, לחלוקי נחל, טוף ומוצרי אבן נוספים כמו גם ריהוט גינה הכולל ספסלי עץ, שולחנות עץ, אקווריומים, אדני רכב, פנסי עץ מיוחדים ומה לא… כל הריהוט לגינה במקום אחד וכל מה שקשור לייעוץ בתחום תוכלו למצוא שם, כך שאתם בתור גננים או אדריכלים תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים. אז קדימה למה אתם מחכים? כנסו עכשיו ל”גן האבן” ותתרשמו מהמבחר העצום.

מה תוכלו למצוא שם?

כפי שציינו ב”גן האבן” ניתן למצוא את כל מוצרי האבן הטבעית שקיימים. במקום תוכלו למצוא אבני מדרך וריצוף, חלוקי נחל, אבן גרוסה לחיפוי, טוף, סלעים לאקווריום, אבן למסלעות ותיחום, אדני רכבת ואבן, אלמנטים שונים המעוצבים באבן, כדים וקערות שונים, מזרקות ומפלי מים, פנסי עץ במראה עתיק, ספסלי סירת דייג, ספסלי במבוק, שולחן גזע טיק, כסא מלך, שולחנות קפה מעץ, פנסי עץ עתיקים ומה לא… כל מה שאתה צריך בתור גנן ובתור מעצב גינות בשביל הלקוחות שלך, והכל במחיר שווה לכל נפש ובעיקר באיכות הגבוהה ביותר.

לקבל גם ייעוץ…

גם איש מקצוע צריך ייעוץ לעיתים, וגם אחד כזה צריך מישהו שיכוון אותו ויעשיר את הידע שלו. אם אתה גנן או מעצב דירות אתה יכול להתייעץ עם אנשי המקצוע ב”גן האבן” ויכול לקבל עצות וטיפים שיועילו לך מאוד. שירי ומישל זיתון גרינברג שהקימו את המקום הינם מומחים  בתחום ועושים את עבודתם כבר שנים רבות, והמרכז אותו הקימו הוא בדיוק בשבילך כמו גם בשביל לקוחות פרטיים שונים.
אז אם אתם צריכים ייעוץ מקצועי, טיפים מועילים, ובעיקר אם אתם צריכים מוצרים שונים לעיצוב הגינה שלכם או של לקוחותיכם, “גן האבן” הוא בדיוק המקום אותו אתם מחפשים. כל המוצרים מגיעים במהירות ללקוח על ידי חברת הובלות אמינה ואיכותית, והשירות אותו תקבלו במקום הינו מעל ומעבר.
התקשרו עכשיו :)
פתח צ'אט ווטסאפ
צריכים עזרה?
שלום :)
כיצד נוכל לעזור?