אדני רכבת במודיעין
אדני רכבת במודיעין
אוגוסט 14, 2017
גנן במודיעין
גנן במודיעין
אוגוסט 14, 2017
גינון במודיעין
אם גינון במודיעין הוא העיסוק שלך או אם אתה בדרך לעצב את הגינה שלך, אתה חייב להיכנס ל”גן האבן”. “גן האבן” הינו מרכז התצוגה הגדול בישראל לתחום הגינון וכל מוצרי הגינה שצריך. המרכז משתרע על פני כ-6000 מ”ר ויש בו כל מה שצריך לגינה, ובתוך המתחם הענק הזה ישנו שטח של כ-800 מטרים עם הדגמה מדוייקת של איך הריהוט והמוצרים ייראו בגינה שלך או זו שאתה מטפל בה. אז אם אתם רוצים לראות את הכול במקום אחד, מקום בו ייפרשו בפניכם כל האפשרויות שלכם, “גן האבן” הוא בדיוק המקום אותו אתם מחפשים.

מה תוכלו למצוא ב”גן האבן”? 

ב”גן האבן” תוכלו למצוא את הכול, הן במוצרים פיזיים והן בייעוץ מקצועי. בין השאר יש במקום את כל סוגי האבן הטבעית, ודוגמאות לכך הן סלעים דקורטיביים, חלוקי נחל, אבני מדרך וריצוף, טוף ואבן גרוסה לחיפוי, אלמנטים מעוצבים שונים מאבן, אדני רכב ואבן, אבן למסלעות ותיחום, סלעים לאקווריום ומה לא… בנוסף, יש במקום את כל הריהוט שצריך לגן ובמגוון עצום כמו ספסלים עתיקים מעץ, שולחנות מעץ מיוחד, אקווריומים יפיפיים ומה לא…. את הכול תוכלו למצוא ב”גן האבן”, אך לא פחות מכך תוכלו למצוא גם ייעוץ מקצועי מהמומחים ביותר בתחום בישראל.

ייעוץ מקצועי

אם גינון במודיעין וסביבותיה הוא מה שאתם עושים או אם אתם צריכים ייעוץ מקצועי של איך לעצב נכון את הגינה שלכם, הצוות המקצועי של “גן האבן” ישמח לענות לכם על כל שאלה ולסייע לכם בכך. מישל ושירי זיתון גרינברג הם אלו שהקימו את המקום מתוך חזון לסייע לכל אדם ולכל איש מקצוע בתחום להקים ולרהט את הגינה שלו כמו שהוא רואה בדמיונו. שנים של ניסיון בתחום יחד עם פרוייקטים רבים שהם עסקו בהם הביאו אותם להיות המומחים בתחומם, ויחד עם צוות עובדים מקצועי ובעל יידע רב הם מייעצים לכל מי שצריך את העזרה שלהם. אז אם גם אתם צריכים ייעוץ מקצועי או מורים שונים, “גן האבן” הוא בדיוק המקום שאתם צריכים להיכנס אליו.
התקשרו עכשיו :)
פתח צ'אט ווטסאפ
צריכים עזרה?
שלום :)
כיצד נוכל לעזור?