אלמנטים מעוצבים מאבן שיוסיפו לגינה שלכם

מדרך_בזלת_חלקה
אבן בזלת לגינה – אבני מדרך לגינה
מרץ 10, 2020
חלוק נחל מקסיקו אפור
חלוקי נחל בגוונים שונים – הפתרון לעיצוב הגינה
יוני 8, 2021
פיטריות אבן

אלמנטים מעוצבים מאבן 

כשיש לכם גינה גדולה, אתם רוצים להשקיע בעיצוב עד הסוף. וזה לא משנה כרגע אם מדובר בגינה ביתית, גינה ליד הקליניקה או גינה השייכת למוסד לימודים מסוים. אתם מחפשים את העיצוב שיתמזג עם הצמחים והעצים בגינה שלכם, ויביא את קנאתם של השכנים. במקרה זה, אלמנטים מעוצבים מאבן הם התשובה. אלמנטים אלה יעזרו לכם לשדרג את הגינה שלכם.חיות מפוסלות מאבן

כל מה שרציתם לדעת על אלמנטים מעוצבים לגינה ולא חשבתם לשאול

בזכות אלמנטים מעוצבים מאבן לגינה תגלו מחדש את היופי שבגינה שלכם. כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר, אספנו לכם כמה שאלות מעניינות:

  1. איך אדע מהו האלמנט המעוצב הטוב עבור הגינה שלי?

קיימים אלמנטים מעוצבים רבים לגינה. הבולטים שבהם הם שוקת עתיקה, פסל אבן, ספרות אבן או סלעים צבעוניים. כל אחד מהאלמנטים האלה יכול להוסיף רבות לגינה, אם תדעו מה המטרה שלכם ואיך לבחור נכון. לדוגמה, אם אתם מעוניינים להעניק לגינה שלכם מראה עתיק ומסתורי, אלמנטים כמו פסל אבן של בודהה או שקט עתיקה יכולים להתאים. אבל, אם אתם מחפשים אלמנט עליז ובלתי שגרתי שישתלב עם הגינה הצמחים והפרחים ששתלתם בעמל רב, אלמנטים כמו ספרות אבן או סלעים צבעוניים מתאימים יותר.

  1. פסלים מאבן חשופים לפגעים חיצוניים, האם הם יחזיקו מעמד?

לפני שמביאים לכם את פסלי האבן, בודקים אותם היטב ועומדים על כך שיגלפו אותם מהחומרים האיכותיים ביותר. פסלי האבן נועדו לעמוד בגינה, והם אינם נהרסים בעודם חשופים לקרני שמש או גשם. עם זאת, כדאי לשאול את המתקינים כיצד לנקות ולטפל בפסלי האבן ובאלמנטים מעוצבים אחרים העשויים מאבן. אם עדיין לא הצבתם את האלמנטים האלה בגינה שלכם, חשוב למצוא מקום טוב. לדוגמה, רחוק מקרני שמש ישירות.

  1. האם אפשר לשתול צמחים בתוך האלמנטים?

בוודאי. ישנם אלמנטים מעוצבים מאבן שאפשר בהחלט לשתול בהם צמחים, כדי להשיג את השילוב המירבי בין האבן לצומח. כך למשל, בתוך שוקת חצובה בסלע ניתן לשתול קקטוסים לתפארת, שיפרחו בבוא הזמן ויעניקו לגינה שלכם מראה ייחודי. אגב, השוקת אינה מיועדת רק לעיצוב או לשתילת הצמחים, אלא גם למים. ניתן בהחלט להתקין שוקט עם מים זורמים כדי ליצור את האווירה המושלמת.

  1. אני יודע שאני רוצה להכניס אלמנטים מעוצבים לגינה שלי, אך לא יודע במה לבחור. מה עושים?

זו אינה בעיה כלל. אנשי מקצוע המבינים בתחום העיצוב יבחנו את הגינה שלכם ויתאימו לה את העיצוב המושלם. אתם מוזמנים גם לצפות בתמונות שיש באתר. תוכלו להתרשם מפטריות אבן מעוצבות המשתלבות להפליא עם עציצים גבוהים, פסלי בודהה שבעקבותיהם כבר לא תרצו לטוס להודו, בעלי חיים מפוסלים, כיור דגים מפוסל, אבני שיש מלוטשות ומעוצבות ועוד. בסופו של דבר, אם תשקיעו מאמץ בחיפוש, תוכלו למצוא את מה שאתם מחפשים.

התקשרו עכשיו :)
פתח צ'אט ווטסאפ
צריכים עזרה?
שלום :)
כיצד נוכל לעזור?